WROCŁAW INVESTMENT 1 Sp. z o.o. Sp. k.
51-411 Wrocław, al. Brucknera 25-43

Uwaga: Prezentowane wizualizacje, rzuty oraz plany służą wyłącznie do celów prezentacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. W trakcie realizacji inwestycji mogą względem prezentowanego materiału wystąpić drobne zmiany.

Napisz do nasWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO), w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Wrocław Investment 1 Sp. z o.o. Sp.k. NIP 8952196701z siedzibą we Wrocławiu, przy al. Aleksandra Brucknera 25-43.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym, w celu otrzymywania od Wrocław Investment 1 Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowych i marketingowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej (art. 10 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną). Zgoda jest dobrowolna. Dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.